Süper Kahraman RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiliğe karşı kötülük tarafını seç.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Görev!

2 posters
YazarMesaj
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Level: 4
Exp:
Görev! Left_bar_bleue200/700Görev! Empty_bar_bleue  (200/700)
Hp:
Görev! Left_bar_bleue650/650Görev! Empty_bar_bleue  (650/650)

Görev! Empty
MesajKonu: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 8:31 am

Scarlet birden kafasında hissettiği bir düşünce yüzünden hemen düşünmeden hastahane'nin önünde kıyafetini değişecek bir yere aradı ve çatısında değişti.Hızla bir pencereden içeriye daldı ve oradaki güvenliğin yanına yaklaştı :

Burada bir sorun var mı?
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Level: 1
Exp:
Görev! Left_bar_bleue0/150Görev! Empty_bar_bleue  (0/150)
Hp:
Görev! Left_bar_bleue200/200Görev! Empty_bar_bleue  (200/200)

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 8:42 am

Güvenlik etrafına bakındıktan sonra "Siz bir sorun...neyse önemli değil takip edin." onu hızlı bir şekilde takip edersiniz Hastane'nin çeşitli koridorlarından geçersiniz sonunda bir yere varırsınız hastane'nin bodurumu gibi bir yerdir. Oldukça kirlidir ve demir bir kapı vardır aniden iki güvenlik görevlisi daha çıkar "Buraya yabancıları getirme dendi bize." der Ben'i getiren görevli "Kendisi duymuş sanırım belki çözüm getirir. Getiremese..." bu sırada kapıya sert bir yumruk atılır sonra küçük bir çocuk sesi duyulur. "Anne..." der küçük çocuk sesi sonra ikinci bir yumruk daha gelir bu sefer şiddetli bir gürültü duyulur ancak kapı açılmaz Reilly'i ve görevliyi karşılan iki güvenlikten biri "Lanet çocuk kapıyı kıracak sizi bilmem ancak ben defoluyorum" diyerek oradan kaçar diğeride onun arkasından gelmeye başlar kapıya ikinci bi yumruk atılır bu sefer kapı açılmaz ancak hafif açılırmış gibi olur "Az sonra çıkacak şeye sakın dokunma ne yaparsan yap sakın dokunma onun gibi olursun" diye yanıtlar ve oradan senide sürüklüyerek kaçarlar bu sırada kapı sert bir yumrukla kırılır içinden küçük boylu en fazla 6-7 yaşındaki bir çocuk çıkar ancak çocuğun yüzünde gaz maskesi vardır bu sırada siz çıkmış ve kapıyı onun ardından sürgülemişsinizdir...
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 8:46 am

Oda neydi öyle??

der Ben.Sonra çocuğa değince ne olduğu çok merak eder ama çok tehlikeli olduğu için bu fikri unutmuştur.Sonra kapıdan bir yumruk sesi gelir.Acaba bu nasıl bir canavardı diye düşünür Ben.Örümcek hisleri ile ondan rahatça kurtulabileceğini düşünür ama kapıyı açarsa hastahanedekiler riske gireceği için bunuda unutur.Bir görevliye döner ve ona :

O çocuk kim neden maskeli? Ne sorunu var?

Bunu dedikten sonra kapıyı dinlemeye başlar gelen sesler gariptir.Ardından görevliye döner ve bir cevap bekler.
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 9:05 am

"Bunu sana kısaca özetleyeyim...Buraya Üniverste'den kovulmuş bir doktor geldi. Hadi "Henry Locas"'tı Hastane Sahibi başta bir Profesör'ün burada çalışmak istediğini duyunca hemen kabul etti ancak bişey bulduğunu söylüyordu ne bizde bilmiyoruz ama o çocukta denedi evsiz bir çocuktu. Bir süre sonra daha demin gördüğün gibi birşey oldu sürekli "Anne" veya "Sen Anne misin ?" diyordu telefonlarıda bir şekilde kontrol ediyordu cep telefonlarından numaraları buluyor ve gene aynı şeyleri söylüyordu ayrıca çocuk birkaç yumrukla az önce gördüğün gibi kapıyı kırabiliyor vede o gaz maskesi nası olduysa çıkarmıyor ve biz cesaret edemiyoruz Profesör bir çözüm bulana kadar ona doknursak onun gibi olacağı..." bu sırada o kapıda aniden kırılır güvenlik görevlisi ve sen kurtulursunuz içerden evsiz giysileri ve gaz maskesi olan çocuk çıkar görevli hızla cebine bir not kağıdı sokuşturur not kağıdı bahçeli evlerin bulunduğu bir mahalledeki taze sebzeleriyle ünlenmiş bir sebzecinin bir miktar alışveriş yaparak bir düzinelik not kağıdı kazananlara verilen kağıtlardandır. "Eğer o çocuk hakkında bir şey olursa bu numarayı aramımız söyledi o herif Will'in aradığını söyle..." devamını getirmeden aniden çocuk onun elini tutar görevli ani bir şekilde irkilir yere düşer aniden yüzü bir gaz maskesine dönmeye başlıyordur ve sana doğru bakarak "Sen Anne misin ?" diyordur korkan bir sesle
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 9:09 am

Has..Evet ben anneyim

der Ben ve kahkahalar ile güler ardından arkana bak der ve bütün gücü ile kaçmaya başlar ağ fırlatarak daha hızlanabileceğini hatırlar ve ağ yardımı ile daha hızlı gider.Hemen kendini Hastahane'den atar ve bir çatıya çıkarak hemen cebinden bir cep telefonu çıkarır ve elindeki kağıda bakarak numarayı çevirir.Numara meşgul çalınca sinirlenir ve sokaktan geçen bir kadını ikna ederek hastahaneye gider çocuğun yanına gider ve :

Bu senin annen.

der ve bu manyakça pilanın çalışması için dua eder.Çalışmazsa ve hızlı olamazsa ölecektir çünkü.
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 9:15 am

Adam "Alo..." derken Çocuk "Sen Anne misin ?" der bu sırada güvenlik görevlisi ise hastanede iki hemşire ve üç hademeyle fiziksel temasta bulunmuştur. Onlarsa şaşkınlıktan kaçamamıştır hepsi üzerine geliyordur bu sırada adam telefonu kapatmıştır çocuksa geriler birkaç adım hepsi sana doğru gelirken "Sen Anne misin ?" diyordu veya "Anne" diyorlardı bu sırada aklına yan tarafta bir cam olduğu ve onların demiri bile kırabildikleri için camın onlara zarar veremeyeceğin ancak Hastane'den çıkarlarsa tüm şehir "Sen Anne misin ?" demeye başlayacğaını ancak o çocuğun olduğu odadan çıkarken en yüksek kat (15.Kat'da) ulaştığının farkına varırsın o kata bulunan diğerleri asansörlere ve merdivenlere doluşuyordur kaçamayan ve yürüyemeyen hastalara değen yaratıklar hastalar ayağa kalkar ve onlarda aynı şeyleri söyleyere sana doğru bir çember oluşturur 6 dakikalık mesafe vardır aranızda Camı kırmaktan başka seçeneğin olmadığını fark ediyorsun...
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 9:20 am

Yeterrr!!!

diye bağırır Ben.Ardından gerilerek camdan aşağıya atlar ve hızlı bir şekilde ağ atarak yere iner.Telefonunu çıkararak numarayı baştan arar.Bu sefer birisi telefona cevap verir.

Merhaba sizin hastahanedeki çocuk ile ilgili birşeyler bildiğniiz söylendi ne bildiğinizi öğrenmek istiyorum.

diyerek bekler.Cevabın hızlı geleceğini umuyordur.Eğer gelmezse başka kahramanlara danışmaktan başka çaresi yoktu.

rp out : Ben cam parçası mı yoksa pencere camı mı anlayamadığımdan pencere camı olarak kullandım.
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 9:27 am

Rp OUT: Tamam

"Bakın beyefendi ne dedinizi anlayamıyorum. O hastanede çalışıyorum ancak orada birçok çocuk var" ses tonunu ciddileştirmeye çalışsa bile yalan söylediği belli oluyordur bu sırada telaşlı bir şekilde "Anladım onlar serbest kaldı o hastaneyi yaksan bile onlar sağ kalacaktır o bahas etiğ..." telefonu heyecandan kapatmıştır. Tek yolu onu bulamak olduğunu düşünüyorsun ve onu bulabilmenin yöntemlerini düşünüyorsun... bu sırada ağ atarak hastane'nin iki bina karşısındaki göktelene gelmişsindir. Hastane biraz uzaktır ancak kaçışan ve bağıran insanları görebiliyorsundur

Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptySalı Tem. 27, 2010 1:29 pm

Scarlet telefonun sahibini tespit etmeyi çok istiyordur.Bu olay çözüldüğü zaman gerçek bir kahraman olacaktır.Hemen harekete geçer.Gider ve bir telefon tespit yeri Very Happy bulur.Sonra telefon kayıtlarını vererek profösörün yerini tespit ederler.Hemen oraya ağ ata ata ulaşır prof'u bulur ve nun boynuna yapışır.Sonra :

Bana hemen bildiklerinden bahset yoksa seni mahfederim.

dedikten sonra profösörün cevabını bekler.
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 12:17 am

Ben Reilly demiş ki:
Scarlet telefonun sahibini tespit etmeyi çok istiyordur.Bu olay çözüldüğü zaman gerçek bir kahraman olacaktır.Hemen harekete geçer.Gider ve bir telefon tespit yeri Very Happy bulur.Sonra telefon kayıtlarını vererek profösörün yerini tespit ederler.Hemen oraya ağ ata ata ulaşır prof'u bulur ve nun boynuna yapışır.Sonra :

Bana hemen bildiklerinden bahset yoksa seni mahfederim.

dedikten sonra profösörün cevabını bekler.

GM Uyarısı: Son yazdığın bu mesaj geçersiz. Admin tarafından izin alınmıştır onaylanmadı
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 5:08 am

Scarlet hastaneyi izleemeye başlar.Hastane gerçekten çok korkunç görünüyordur ama şu anda dışarı çıkan yoktur.Scarlet hemen aşağıya iner ve başka bir yöntem düşünmeye başlar.Adam ne demişti ona :

"Eğer o çocuk hakkında bir şey olursa bu numarayı aramımız söyledi o herif Will'in aradığını söyle..."

Will bu adamı kullanabilirdi.Hemen başka bir telefon bulur ve kağıdı cebinden çıkararak ona bakar numarayı hızlıca yazar.Hemen ara tuşuna basar ve cevap bekler.Telefon açılır.Scarlet hemen güvenlikçinin dediği gibi Will'in aradığını söyler.Bir yanıt beklemeye başlar.Umar ki bu sefer cevap alacaktır.
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 5:11 am

"Will... ?" der "Hastane'de olan olayı biliyorum çabuk Disko'nun arkasına gel." der heyecanlı bir sesle ve telefonu hemen ardından telefonu kapatır Profesör bu sırada Disko'Nun arkasına gidiyordur. Siyah jibiyle
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 5:12 am

Diskoya başlık açıyorum.
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Görev! Empty
MesajKonu: Geri: Görev!   Görev! EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 5:13 am

RP OUT: Evet, Diskoya başlık aç

Görev!
1 sayfadaki 1 sayfası