Süper Kahraman RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiliğe karşı kötülük tarafını seç.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Diskonun Arkası

2 posters
YazarMesaj
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Level: 4
Exp:
Diskonun Arkası Left_bar_bleue200/700Diskonun Arkası Empty_bar_bleue  (200/700)
Hp:
Diskonun Arkası Left_bar_bleue650/650Diskonun Arkası Empty_bar_bleue  (650/650)

Diskonun Arkası Empty
MesajKonu: Diskonun Arkası   Diskonun Arkası EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 5:13 am

Scarlet tüm hızlıyla Disko'ya gelmeye çalışıyordur.Aklında bir sürü düşünce vardır.Bu prof'un düşündüklerini çözmelidir.Acaba sonu ne olacak? Hemen Disko'nun üstüne çıkar ve etrafı arar.Sonra simsiyah bir jipin içinden bir adam çıkıverir.Adam telaşlı bakışlar içinde etrafı süzer.Scarlet ağ atarak aşağıya iner ve :

Merhaba profesör!
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Level: 1
Exp:
Diskonun Arkası Left_bar_bleue0/150Diskonun Arkası Empty_bar_bleue  (0/150)
Hp:
Diskonun Arkası Left_bar_bleue200/200Diskonun Arkası Empty_bar_bleue  (200/200)

Diskonun Arkası Empty
MesajKonu: Geri: Diskonun Arkası   Diskonun Arkası EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 6:29 am

Profesör gördükleri karşısında ağzı açık kalmıştır. Ve "Sen kimsin ?" der şaşkınlıkla ve hızlı bir şekilde cevabı kendi kendine verir "Sen beni çocukla konuşturan adamsın..." der ve ekler; "Will'e ne yaptın ?" der
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Diskonun Arkası Empty
MesajKonu: Geri: Diskonun Arkası   Diskonun Arkası EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:19 am

Scarlet cevap beklerken birden

"Sen beni çocukla konuşturan adamsın..."

dendiğinde yapacak birşey düşünüyordu.Ardından Will'e ne yaptın dedğinde ise ne diyeceğini iyice bilememeye başladı.Will benim derse maskeni çıkar diyecekti bunun için başka yollarla onu konuşturmalıydı.Kaba kuvvet uygulayabilirdi ama bu işini zorlaştıracaktı.Sadece sakin olmaya bakıyordu ardından :

Niyetim kötü değil profesör sadece şehri korumaya çalışıyorum.Will dediğiniz galiba güvenlik görevlisiydi ama o çocuktan kurtulmak isterken onuda dönüştürdüler.Şehrin tek umudu sizsiniz profesör.

dedikten sonra iyice yağladığını düşünerek bekledi.Sonra tekrar konuşmaya başladı.

Bakın profesör eğer siz yardım etmezseniz şehrin belkide Dünya'nın sonu gelecek!
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Diskonun Arkası Empty
MesajKonu: Geri: Diskonun Arkası   Diskonun Arkası EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:23 am

"O Çocuk bir evsizdi. Çocuğun annesi çocuğun kanser olduğunu ve benim testlerimden geçtiğini duyunca onu tedavi etmemi istedi ben ona çocuğu bana vermesi karşılığından hem kendisine 10.000 Dolar vereceğimi hemde çocuğunu tedavi edip onun eğitim almasını sağlayacağım dedim çocuk kısa sürede tedavi oldu ancak DNA'sı bir süre sonra değişti ve bambaşka birşeye dönüştü ve çocuğu deneyde o kadar korkmuştu ki annesini arayıp durmuştu" der ve; "Kendi DNA ve hücresine en yakın kişi yani annesini bulup annesi ona dokunana kadar çocuk ve çocuğun dokunduğu herkes öyle kalacak şu anda çocuk aynı zamanda savaş piskolojisi sergiliyor. Dokunduğu herkes askeri ve komutanları durmadan onlarda durmayacaktır." der bunların hepsini bir solukta söyler sinirden ağlamaya başlamıştır....
Ben Reilly

Ben Reilly

Kahraman
Exp:
Hp:

Diskonun Arkası Empty
MesajKonu: Geri: Diskonun Arkası   Diskonun Arkası EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 7:27 am

Scarlet içinden düşünür fena işe düştük diye.Sonra profesöre döner ve :

Bunun tek çözümü annesi yani? İyide onu nereden bulacağım ki?

Lanet olsun der içinden.Böyle olacağını tahmin etmeliydim.Şimdi bütün şehirde bir kadını aramalıydı.Belkide profesörde onun ile ilgili bilgiler vardır diye içinden geçirdi sonra profesöre dönüp :

Profesör sizde bu kadına ait resim yada numara gibi birşey var mı ?

Bunu iyice düşündü ve aklına bir fikir gelmiyordu tek çözüm profesörün annesi ile ilgili bilgi vermesiydi.Çünkü bütün şehir kadın doluydu.
Gruid
GM
Gruid

Kahraman
Exp:
Hp:

Diskonun Arkası Empty
MesajKonu: Geri: Diskonun Arkası   Diskonun Arkası EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 8:13 am

"Annesi Yıkık Arazi çivarında korunaklı ve lüks sitelerin bulunduğu bir yerden ev satınaldı. Orada olmalı" der zorlukla ve bu sırada torpido'dan her türlü ihtimalle karşı yanında bulundurduğu küçük silahı alıp başına dayadı ve "Elveda" dedi. Sonrada bir adet kurşun sıktı ancak şehirde olan olaylardan dolayı polisler baya geçicekceti ancak sen bu olayların bir kısmından haberdarsın

Diskonun Arkası
1 sayfadaki 1 sayfası